.

.

амскан Пурмејд Партија Латекс Балони, 12, Избрани, Пакет од 6

амскан Пурмејд Партија Латекс Балони, 12, Избрани, Пакет од 6

DEN 67.04
Залиха
Достапно за нарачка

ПАКЕТОТ ВКЛУЧУВА : 6 избрани пурмаид партија латекс балони-12" ЗАБАВНО и ШАРЕНО : Доаѓа во сина, розова и зелена боја со забавни отпечатоци. СОВРШЕН ЗА СИТЕ ЗАБАВИ : Завршете ги украсите за роденденот на вашето малечко или забавата со тематика на мачиња со овие балони за роденден на селфи прослава. ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ : Висококвалитетни балони од латекс со бели отпечатоци. ЕДНОСТАВНО СКЛОПУВАЊЕ : Пристигнува рамно, потребно е едноставно склопување. Селфи Прослава Печатени Латекс Балони. Селфи Прослава Печатени Латекс Балони. Завршете ги украсите за забавата на вашето малечко со овие роденденски балони за прослава на селфи! Изработени од латекс, овие роденденски балони доаѓаат во три бои : зелена, розова и тиркизна. Балоните имаат Наслови" Роденденски Вибрации "и" #филтер " И чудни дизајни кои вклучуваат виножита, телефони и ананас отпечатени со бело мастило. Разнесете ги овие балони од латекс и направете прилагоден букет балон за нивната роденденска забава Со Емотикони!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат