.

.

BESPORTBLE Кошарка Преносни Табла Спортски Табла Резултат Флипер Табла Табла Флип За Одбојка Кошарка Пинг Понг Бадминтон Десктоп Кошарка Кошарка Табла

BESPORTBLE Кошарка Преносни Табла Спортски Табла Резултат Флипер Табла Табла Флип За Одбојка Кошарка Пинг Понг Бадминтон Десктоп Кошарка Кошарка

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Јасни броеви, способни да се читаат во секоја насока на теренот или судот Погоден за игри во затворени простории и на отворено, како што се одбојка, кошарка, пинг-понг и секој натпреварувачки спорт. Одржувањето на резултатот сега стана едноставно со преносливата табла со резултати. Лесен е за лесно и удобно носење. Изработен од висококвалитетен материјал за издржлива употреба. Јасни броеви, способни да се читаат во секоја насока на теренот или судот. Погоден за игри во затворени простории и на отворено, како што се одбојка, кошарка, пинг-понг и секој натпреварувачки спорт. Одржувањето на резултатот сега стана едноставно со преносливата табла со резултати. Лесен е за лесно и удобно носење. Изработен од висококвалитетен материјал за издржлива употреба. Опис конкуренцијата е во најдобар случај кога се мери извонредноста. Уште подобро, кога се следат перформансите. Затоа ја дизајниравме елегантната табла со резултати. Рачна табла со флип се традиција меѓу спортските најчисти кои сакаат да го задржат резултатот. Оптимални работи за кошарка, фудбал, одбојка или кој било друг спорт.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат