.

.

10 парчиња 9 х 6,5 см Налепница За Пот Под Пазувите Лепенка За Дезодоранси На Пазувите Удобна Заштита На Пазувите Запира Грозни Дамки За Пот за Стапалото На Пазувите

10 парчиња 9 х 6,5 см Налепница За Пот Под Пазувите Лепенка За Дезодоранси На Пазувите Удобна Заштита На Пазувите Запира Грозни

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

ИДЕАЛЕН ЗА НАДВОРЕШНИ работи : Одличен За надворешна употреба и патување Добри перформанси на апсорпција за да избегнете уништување на вашата убава облека во јавност и да се чувствувате засрамено. Сега, нема потреба да се избегнуваат јавни спортови и брзи движења, повеќе не се чувствуваат непријатно поради потење и дамки од пот. ЛЕСНО ЗА ЛЕПЕЊЕ и ОТСТРАНУВАЊЕ : лепенката за дезодоранси на пазувите ќе се држи до вашата кожа цел ден, силно лепило, секогаш останете на место. Никој нема да може да ги види и многу удобно, ќе заборавите дека ги носите, ќе ве натера самоуверено да го поминете денот. И лесно се отстранува без да остави остатоци зад себе. СО ТЕСТ ЗА НАЛЕПНИЦИ ЗА КОЖА : Залепете ја малата налепница за тестирање на кожата во внатрешноста на рацете пред употреба и отстранете ја по половина час за да потврдите дека кожата нема алергиски симптоми. Погоден за мажи, жени и деца, одговара на повеќето типови кожа. ШИРОКО КОРИСТЕН : Погоден За Интервју за работа,јавно говорење или можеби состанок или преговори за работа, интимни состаноци, вечери. Погоден за мажи, жени и деца. БЕЗБЕДЕН МАТЕРИЈАЛ : Подлогата За Пазувите е изработена од висококвалитетна неткаена ткаенина, ултра тенка и исклучително мека. Костум и за пазувите и за стапалата, ви обезбедува екстремна удобност. Апсорбирајте и заклучете ја потта, добро е да ја спречите потта да навлезе во облеката што може да предизвика дамка, одржувајте да останете ладни и суви цел ден. ИДЕАЛЕН ЗА НАДВОРЕШНИ работи : Одличен За надворешна употреба и патување. Добри перформанси на апсорпција за да избегнете уништување на вашата убава облека во јавност и да се чувствувате засрамено. Сега, нема потреба да се избегнуваат јавни спортови и брзи движења, повеќе не се чувствуваат непријатно поради потење и дамки од пот. ЛЕСНО ЗА ЛЕПЕЊЕ и ОТСТРАНУВАЊЕ : лепенката за дезодоранси на пазувите ќе се држи до вашата кожа цел ден, силно лепило, секогаш останете на место. Никој нема да може да ги види и многу удобно, ќе заборавите дека ги носите, ќе ве натера самоуверено да го поминете денот. И лесно се отстранува без да остави остатоци зад себе. СО ТЕСТ ЗА НАЛЕПНИЦИ ЗА КОЖА : Залепете ја малата налепница за тестирање на кожата во внатрешноста на рацете пред употреба и отстранете ја по половина час за да потврдите дека кожата нема алергиски симптоми. Погоден за мажи, жени и деца, одговара на повеќето типови кожа. ШИРОКО КОРИСТЕН : Погоден За Интервју за работа,јавно говорење или можеби состанок или преговори за работа, интимни состаноци, вечери.

Карактеристики на предлогот

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Armpit Patch
Quantity:
10pcs 
Material:
Non-Woven Fabric
Size:
Approx. 9 x 6.5cm / 3.5 x 2.6in
  :
Package List:
10 x Armpit Patch:

Купувачи како што избираат