.

.

Џихцис Метал Црн Агол Чувари За Ѕидови Самолепливи, Дома Комерцијални Агол Штит Трим Со Ленти, Дневна Соба Кујна Ѕидови Агол Штедач Заштитник, Големина: Л 80см/31.5 инч

Џихцис Метал Црн Агол Чувари За Ѕидови Самолепливи, Дома Комерцијални Агол Штит Трим Со Ленти, Дневна Соба Кујна Ѕидови Агол Штедач

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

●Заштитник Од Алуминиумски Агол Q : површината На заштитникот од алуминиумски агол се третира со два третмани со анодна оксидација, кои не избледуваат и водоотпорни, што ги прави аголните ѕидни штитници цврсти и издржливи, изградени да траат ●Самолеплива Подлога Q : Доаѓа Со лента, при инсталирање, треба само да ја поправите положбата, да го исчистите ѕидот и да го одржувате сув, а потоа да ја откинете лентата додека притискате, лесно можете да ја инсталирате.(Ако ѕидот е нерамна ѕид како што се позадина или дијатом кал, се препорачува да се стави стакло лепак на грбот за засилување. €89-Степен Агол● : металниот раб штитник за ѕидни агли е дизајниран со агол од 89 степени, го прави аголниот заштитник цврсто да се вклопи на ѕидот без празнини, намалувајќи ја можноста за паѓање. ®Широка Примена : овој метален ѕиден штитник е совршен за украсување на ѕидови во ресторани, канцеларии, продавници, домови итн. се користи за заштита на разни ѕидови, како нормални бели ѕидови, метални ѕидови, ѕидови со плочки, стаклени ѕидови итн. `+Гаранција За задоволство : ние Сме посветени на обезбедување на клиенти со квалитетни производи, ако наидете на какви било проблеми со производот или хардверот по добивањето на вашата ставка, ве молиме кажете ни, ние ќе го решиме веднаш!. ●Заштитник Од Алуминиумски Агол Q : површината На заштитникот од алуминиумски агол се третира со два третмани со анодна оксидација, кои не избледуваат и водоотпорни, што ги прави аголните ѕидни штитници цврсти и издржливи, изградени да траат. ●Самолеплива Подлога Q : Доаѓа Со лента, при инсталирање, треба само да ја поправите положбата, да го исчистите ѕидот и да го одржувате сув, а потоа да ја откинете лентата додека притискате, лесно можете да ја инсталирате.(Ако ѕидот е нерамна ѕид како што се позадина или дијатом кал, се препорачува да се стави стакло лепак на грбот за засилување. €89-Степен Агол● : металниот раб штитник за ѕидни агли е дизајниран со агол од 89 степени, го прави аголниот заштитник цврсто да се вклопи на ѕидот без празнини, намалувајќи ја можноста за паѓање. ®Широка Примена : овој метален ѕиден штитник е совршен за украсување на ѕидови во ресторани, канцеларии, продавници, домови итн. се користи за заштита на разни ѕидови, како нормални бели ѕидови, метални ѕидови, ѕидови со плочки, стаклени ѕидови итн. `+Гаранција За задоволство : ние Сме посветени на обезбедување на клиенти со квалитетни производи, ако наидете на какви било проблеми со производот или хардверот по добивањето на вашата ставка, ве молиме кажете ни, ние ќе го решиме веднаш!.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат