.

.

33 ГОДИНИ САКАШЕ Банер,Пред-нанижани, 33-ти Роденден/Свадба Годишнината Партија Украси Материјали, Црна Сјај Хартија Венци Позадини, Писма Црна Betteryanzi

33 ГОДИНИ САКАШЕ Банер,Пред-нанижани, 33-ти Роденден/Свадба Годишнината Партија Украси Материјали, Црна Сјај Хартија Венци Позадини,

DEN 159.84
Залиха
Достапно за нарачка

①Не Е Потребно Склопувањебанерот е нанижан однапред и може директно да се закачи. тоа ќе ви заштеди време и фрустрација. ●Еколошки Материјали●банерот беше направен од хартија, лесен за рециклирање и безопасен. €Големина}Буквата " Е " е висока приближно 5,4 инчи и широка приближно 3,2 инчи .Буквата " И " е висока околу 5,4 инчи и широка околу 4,3 инчи .Јажето е долго приближно 118 инчи, така што можете да го прилагодите растојанието на лакот и растојанието помеѓу буквите што ви се допаѓаат. ●Висок Квалитет●банерот е изработен од висококвалитетен картон со златен сјај, ако е обесен на светлина или сончева светлина, ќе покаже многу сјаен убав сјај. ①Купете Со Доверба Ако не сте задоволни со купувањето, ве молиме контактирајте не преку е-пошта.ЌЕ ви биде понудена ЦЕЛОСНА наплата или замена. Обезбедувањето непосредна услуга на клиентите е секогаш наш принцип на услуга!. ①Не Е Потребно Склопување.банерот е нанижан однапред и може директно да се закачи. тоа ќе ви заштеди време и фрустрација. ●Еколошки Материјали●банерот беше направен од хартија, лесен за рециклирање и безопасен. €Големина}Буквата " Е " е висока приближно 5,4 инчи и широка приближно 3,2 инчи .Буквата " И " е висока околу 5,4 инчи и широка околу 4,3 инчи .Јажето е долго приближно 118 инчи, така што можете да го прилагодите растојанието на лакот и растојанието помеѓу буквите што ви се допаѓаат.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат