.

.

Хамилтон КАЛ81216 1750ltn Калибриран Шприц со Цементирана Игла, 500 Микролитар, 22 Мерач, Точка Стил 3

Хамилтон КАЛ81216 1750ltn Калибриран Шприц со Цементирана Игла, 500 Микролитар, 22 Мерач, Точка Стил 3

DEN 190.40
Залиха
Достапно за нарачка

Хамилтон 1700 серија гастихт шприц, калибрирани Зацементирана игла со завршување на врвот луер, стил на точка 3. Хамилтон 1700 серија гастихт шприц, калибрирани. Зацементирана игла со завршување на врвот луер, стил на точка 3. Компанијата Хамилтон произведува ракување со течности, анализа на процеси, роботика и автоматски производи за складирање за животната наука и биотехнолошката индустрија. Компанијата, основана во 1953 година, е со седиште Во Рено, НВ.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат