.

.

Фолија Концентриран Сад А201-06001

Фолија Концентриран Сад А201-06001

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Големина (W x d x h) : 6,3 x 6,3 x 3,1 инчи (160 x 1 Воведување на нови садови од популарната серија на пенетрација. Оваа ставка е лесно да се совпадне со практични јадења дома, без оглед На Јапонскиот или Западниот стил. Земја На Производство : Јапонија. Воведување на нови садови од популарната серија на пенетрација. Оваа ставка е лесно да се совпадне со практичен прибор за јадење дома, без оглед На Јапонскиот или Западниот стил. Се одликува со три големини кои можат да бидат наредени заедно со мал сад или сад.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат