.

.

Заштитен Нож За ножеви За Ножеви За Ножеви Заштитен Заштитен Штитник За Покривање На Работ Безбедно Чувајте И Транспортирајте Ножеви За Кујнски Кампување Лов Спор

Заштитен Нож За ножеви За Ножеви За Ножеви Заштитен Заштитен Штитник За Покривање На Работ Безбедно Чувајте И Транспортирајте Ножеви За Кујнски

DEN 438.88
Залиха
Достапно за нарачка

Безбедно чувајте и транспортирајте остар прибор за јадење, истовремено заштитувајќи го сечилото на ножот со Обвивката за Складирање На Ножот, исто така наречена Ножеви Лесен за употреба патентиран дизајн на жива шарка со затворач за заклучување и браници "држете брзо" спречуваат лизгање. Совршен за патување готвач или употреба во кујната, пикник и вино торби, чамци, И Р., додека кампување, риболов, и лов, и секаде каде што треба безбедно да се чува и да носат остар нож. Бпа Слободен полипропилен и тешки термопластични гума (TPR) изградба, Машина За Миење Садови Безбедно. Произведено во САД. Сакан Од Готвачите и Домашните готвачи!. Безбедно чувајте и транспортирајте остар прибор за јадење, истовремено заштитувајќи го сечилото на ножот со Обвивката за Складирање На Ножот, исто така наречена Ножеви. Лесен за употреба патентиран дизајн на жива шарка со затворач за заклучување и браници "држете брзо" спречуваат лизгање. Совршен за патување готвач или употреба во кујната, пикник и вино торби, чамци, И Р., додека кампување, риболов, и лов, и секаде каде што треба безбедно да се чува и да носат остар нож. Бпа Слободен полипропилен и тешки термопластични гума (TPR) изградба, Машина За Миење Садови Безбедно. Произведено во САД. Сакан Од Готвачите и Домашните готвачи!. тој Ножеви Ги држи повеќето стандардни ножеви. Тие Ги Штитат и чуваат ножевите остри, обезбедуваат безбеден начин за складирање и транспорт на прибор за јадење и ножевите нема да се лизгаат надвор. Тие се безбедни За Миење Садови, изработени од издржлив полипропиленски материјал, Се Без БПА И имаат големо влијание.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат