.

.

Графити Улица Сина Црвена Сакана Вирус Плоштад Подножје Чаша Држач За Кригла Абсорбента Камен за Пијалоци 2 парчиња Подарок

Графити Улица Сина Црвена Сакана Вирус Плоштад Подножје Чаша Држач За Кригла Абсорбента Камен за Пијалоци 2 парчиња Подарок

DEN 415.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 10,2 см х 10,2 см; 0,7 см дебелина Класификација : Подлога. Карактеристика : Овој подлога може да биде совршен натпревар за вашата кригла или кој било сад што го имате во ваши раце. Кога пиете шолја чај, овој подлога ќе ви даде удобно викенд попладне . Затоа, не двоумете се и ставете го овој подметач под вашата кригла! Уживајте во квалитетен живот!. Материјал : Керамика. Количина на пакетот : 2 х Подлога. Големина : 10,2 см х 10, 2см0, 7см дебелина класификација : Подножје Функција : овој подлога може да биде совршен натпревар за вашата кригла или кој било сад што го имате во ваши раце. Кога пиете шолја чај, овој подлога ќе ви даде удобно викенд попладне . Затоа, не двоумете се и ставете го овој подметач под вашата кригла! Уживајте во квалитетен живот!Материјал : Керамикапакет Количина : 2 х Подлога.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат