.

.

Портроника Mport 4C USB 2.0 Центар СО 4USB Порти, 1.2 M Кабел Должина, Приклучок &засилувач; Игра

Портроника Mport 4C USB 2.0 Центар СО 4USB Порти, 1.2 M Кабел Должина, Приклучок &засилувач; Игра

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

[МУЛТИТАСКИНГ КАКО НИКОГАШ ДОСЕГА] - Mport 4 C доаѓа со 4 USB 20 порти за да ви помогне со вашите способности за повеќе задачи. Поврзете ја тастатурата и глувчето и уживајте во работно искуство без проблеми. [НАДГРАДЕТЕ ГО ИСКУСТВОТО ЗА ПРЕНОС на ПОДАТОЦИ] - дали редовно се соочувате со пречки во преносот на податоци? Ова може да биде голема пречка и исто така да доведе до губење на податоци што не е подобро. Понудете адиу за вашите проблеми со пренос на податоци Со Mport 4 C и постигнете брзина на пренос на податоци до 480 Mbps. [ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН за ЕФИКАСНОСТ на РАБОТАТА] - кружниот дизајн На Mport 4 C ви овозможува ефикасно да работите во поставка од 360 степени. Сега седнете каде било на кој начин сакате и работете со најголема леснотија. [НЕ СЕ ПОТРЕБНИ ВОЗАЧИ] - Користете Mport 4 C за поврзување на вашиот повеќе уреди без да се грижите за компатибилноста. Нема потреба да инсталирате драјвери, само приклучете ГО USB центарот и продолжете со вашата работа. [ЗАПЛЕТКУВАЊЕ на НУЛТА ЖИЦА] - Избегнувајте заплеткување на жици на разни уреди поврзани со УСБ-центарот Mport 4 C. Неговиот дизајн од 360 степени ви овозможува лесно поставување на поврзаните уреди за да избегнете заплеткување на жиците. [МУЛТИТАСКИНГ КАКО НИКОГАШ ДОСЕГА] - Mport 4 C доаѓа со 4 USB 2.0 порти за да ви помогне со вашите способности за повеќе задачи. Поврзете ја тастатурата и глувчето и уживајте во работно искуство без проблеми. [НАДГРАДЕТЕ ГО ИСКУСТВОТО ЗА ПРЕНОС на ПОДАТОЦИ] - дали редовно се соочувате со пречки во преносот на податоци? Ова може да биде голема пречка и исто така да доведе до губење на податоци што не е подобро. Понудете адиу за вашите проблеми со пренос на податоци Со Mport 4 C и постигнете брзина на пренос на податоци до 480 Mbps. [ПРАКТИЧЕН ДИЗАЈН за ЕФИКАСНОСТ на РАБОТАТА] - кружниот дизајн На Mport 4 C ви овозможува ефикасно да работите во поставка од 360 степени. Сега седнете каде било на кој начин сакате и работете со најголема леснотија. [НЕ СЕ ПОТРЕБНИ ВОЗАЧИ] - Користете Mport 4 C за поврзување на вашиот повеќе уреди без да се грижите за компатибилноста.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат