.

.

Lhjoysp Тешко Загатки За Возрасни 500 Парче Град Монтреал, Квебек 52x38cm

Lhjoysp Тешко Загатки За Возрасни 500 Парче Град Монтреал, Квебек 52x38cm

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

€500 парче сложувалки-измерете 52х38см кога ќе завршите Одлично за Возрасни и идеални загатки за Деца. ●ЕКОЛОШКИ И ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ € - Дрвените Загатки се произведуваат со органски мастила со одржлив извор и не-токсични мастила и користат 100% рециклирани материјали За сложувалки Откако ќе заврши сложувалката, можете да ја залепите заедно и да ја закачите во вашиот дом, тоа ќе биде разнобојна декорација. Исто така, ќе биде најдобар подарок, изненадете ги вашите пријатели со уникатно сликање сложувалка!. ①Најдобар Избор За Подарок : загатката од 500 парчиња е одличен начин да се опуштите и опуштите, познато е дека ве де-стрес и е ефтино и забавно хоби. Игрите со загатки можат да бидат самостојна активност, но и одлично поминување на времето за група пријатели или семејство. Совршен подарок за родители, пријатели, љубовници, деца на роденден, свадби, Божиќ, забави итн. ●Придобивки За Загатки : загатките за возрасни обезбедуваат добра практика во рачните вештини, визуелната перцепција, а исто така и когнитивните вештини одговорни за организацијата и стратегијата на процесот на спојување. Сложувалки за возрасни учат трпеливост и упорност, а наградата е задоволството на целосната слика. Quality posterallive : Решавањето загатки 500 парчиња е фантастично хоби и за среќа никогаш не е доцна да започнете. Без разлика на која возраст сте, навистина може да имате корист од започнување сложувалка. Ние се стремиме да гарантираме задоволство на клиентите, доколку имате какви било прашања, слободно контактирајте не. €500 парче сложувалки-измерете 52х38см кога ќе завршите. Одлично за Возрасни и идеални загатки за Деца. ●ЕКОЛОШКИ И ВИСОКОКВАЛИТЕТНИ € - Дрвените Загатки се произведуваат со органски мастила со одржлив извор и не-токсични мастила и користат 100% рециклирани материјали За сложувалки Откако ќе заврши сложувалката, можете да ја залепите заедно и да ја закачите во вашиот дом, тоа ќе биде разнобојна декорација.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат