.

.

ТЕЕМАН Персонализираше 3д Смешни Кошули ЗА Куглање За Жени, Прилагодени Кошули За Брзо Сушење Куглање Поло Со Кратки Ракави За Девојчиња

ТЕЕМАН Персонализираше 3д Смешни Кошули ЗА Куглање За Жени, Прилагодени Кошули За Брзо Сушење Куглање Поло Со Кратки Ракави За Девојчиња

DEN 447.84
Залиха
Достапно за нарачка

100% Полиестер Повлечете го затворањето. Машинско Перење. ПЕРСОНАЛИЗИРАНИ ПОЛО МАИЦИ : Кликнете На "Прилагоди Сега" за да ја изберете Големината и Сопственото Име. ГОЛЕМИНИ НА САД : Достапни Од S ДО 5 XL. Работи верно на големината. Водич за големина : ве Молиме консултирајте се со табелата со големини на слики. СТИЛ И УДОБНОСТ : Смешните кошули за куглање се совршена рамнотежа помеѓу стилот и удобноста. Направено од уникатна технологија за отстранување на влага, одржувајќи ве свежи и суви. Носете го додека куглате, ладите наоколу или едноставно се дружите со пријателите и семејството. Исто така, предметот може да направи прекрасни подароци за играчите во куглање околу вас. Боречка тим кошули за жените да одговараат на вашиот тип на тело. СОВРШЕНИ ПОДАРОЦИ ЗА ИГРАЧИ ВО КУГЛАЊЕ : Погледнете го целото наше смешно поло! Графичките луди кошули за куглање се најдобрите смешни идеи за подароци за куглање за мама, баба, сестра, девојка, најдобри пријатели На Божиќ, Денот на Татковците, Денот на Мајките, Денот на Благодарноста или роденденските подароци. ПОЛИТИКА НА ПРИВАТНА ПРОДАВНИЦА : ние бесплатно ќе се вратиме или замениме ако производот не е опишан или неисправен. Ние не прифаќаме враќање или размена што : Клиентите не ги споменуваат јасно барањата за прилагодување. Клиентите нарачуваат погрешни големини. Не двоумете се да не контактирате ако ви треба помош со нешто друго. Оваа женска поло кошула е достапна во целосни американски големини С-5ХЛ и изработена од 100% полиестер. Се одликува со краток ракав, целосно печатење и 3 бели копчиња. Брзо сувата ткаенина ја отстранува влагата за да ви помогне да бидете суви. КВАЛИТЕТ НА ПЕЧАТЕЊЕ : нашите дизајни на кошули се направени или со висок квалитет или со сублимација на врвот на линијата.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат