.

.

ЗИМ205 Персонализирано Гравирање Рустикална Свадба Дрвена Кутија За Прстени Накит Држач За Контејнери За Складирање Ситници Прилагодено Дали Ќе Се Омажиш За Мене П

ЗИМ205 Персонализирано Гравирање Рустикална Свадба Дрвена Кутија За Прстени Накит Држач За Контејнери За Складирање Ситници Прилагодено Дали

DEN 1524.80
Залиха
Достапно за нарачка

понудете соодветна површина за вашиот убав накит Направено од дрво, еколошки, убав допир, едноставен и благороден. Исклучителна дрвена кутија за прстени е најдобриот избор за вашата рустикална свадба. Со ленена ткаенина, совршено го штити вашиот прстен како што сакате, одличен за спомен на прстенот. Дарежлив и цврст,го штити вашиот накит од гребнатини и изгубени,без избледување,без формирање. понудете соодветна површина за вашиот убав накит. Направено од дрво, еколошки, убав допир, едноставен и благороден. Исклучителна дрвена кутија за прстени е најдобриот избор за вашата рустикална свадба. Со ленена ткаенина, совршено го штити вашиот прстен како што сакате, одличен за спомен на прстенот. Дарежлив и цврст,го штити вашиот накит од гребнатини и изгубени,без избледување,без формирање. Прстен Кутија само, други додатоци демо на сликата не е вклучена. Спецификација : Име На Ставка : Шема На Тркалезна Кутија : Дали Ќе Се Омажиш За Мене? Материјал : Бука Прстен Кутија Големина : стан.

Карактеристики на предлогот

Item Name:
Round Ring Box
Pattern:
Will You Marry Me?
Material:
Beech
Ring Box Size:
app.5.2x4.2cm/2.05x1.65in
Linen Cloth Size:
app.20x9cm/7.87x3.54in
Color:
Wood Color
Quantity:
1 Set

Купувачи како што избираат