.

.

Гулаб Напредна Нега Сув Спреј Антиперспирант Дезодоранс За Жени, Кул Најважен, за 48 Часовна Заштита &засилувач; Меки, Удобни Пазуви, Зелен Чај, 3,8 Унца

Гулаб Напредна Нега Сув Спреј Антиперспирант Дезодоранс За Жени, Кул Најважен, за 48 Часовна Заштита &засилувач; Меки, Удобни

DEN 383.84
Залиха
Достапно за нарачка

Ефикасна заштита и љубезна кон кожата; гулаб напредна нега кул најважен дезодоранс за сув спреј антиперспирант ги одржува вашите пазуви суви и без мирис до 48 часа додека сте љубезни кон вашата кожа Продолжува веднаш да се исуши; овој женски спреј за дезодоранси продолжува веднаш да се исуши за непосредно свежо чувство. Меки и удобни пазуви; нашиот антиперспирантен дезодоранс за жени, кој содржи 1/4 навлажнувачи со природно масло, се грижи за кожата на пазувите. Формула без алкохол; формулата 0 проценти алкохол (етанол) на нашиот спреј против потење и помага на кожата да се опорави од иритација на пазувите што може да ја предизвика бричењето. Ве одржува свежи; мирис инспириран од природата со остра краставица, сочна круша и диња од мед помешани со зелен чај, бел мукет и воден јасмин. Ефикасна заштита и љубезна кон кожата; гулаб напредна нега кул најважен дезодоранс за сув спреј антиперспирант ги одржува вашите пазуви суви и без мирис до 48 часа додека сте љубезни кон вашата кожа. Продолжува веднаш да се исуши; овој женски спреј за дезодоранси продолжува веднаш да се исуши за непосредно свежо чувство. Меки и удобни пазуви; нашиот антиперспирантен дезодоранс за жени, кој содржи 1/4 навлажнувачи со природно масло, се грижи за кожата на пазувите. Формула без алкохол; формулата 0 проценти алкохол (етанол) на нашиот спреј против потење и помага на кожата да се опорави од иритација на пазувите што може да ја предизвика бричењето. Ве одржува свежи; мирис инспириран од природата со остра краставица, сочна круша и диња од мед помешани со зелен чај, бел мукет и воден јасмин. Натопена со свеж мирис на јасна краставица и диња од мед помешана со зелен чај, Гулаб Напредна Нега Кул Основни Работи Сув Спреј Антиперспирант deodorant.is идеален за долготраен заживувачки, свеж мирис. Содржи гулаб 1/4 навлажнувачи со природно масло, овој спреј против потење помага да се остават пазувите. Колку и да се грижи за вашата кожа, овој сув спреј не прави компромис за заштитата од антиперспирант. Ве одржува свежи, овој нежен дезодоранс.за жените штити од пот и мирис до 48 часа. Овој антиперспирант продолжува веднаш да се исуши за да можете веднаш да се облечете и да го започнете денот. Покрај тоа што ќе останете ладни цел ден, спрејот против потење на гулаб ви помага да се грижите за пазувите. Оваа формула без алкохол помага деликатната кожа на пазувите да се опорави од иритацијата на пазувите што може да ја предизвика редовното бричење. За најдобри резултати, нанесете го овој гулаб антиперспирант deodorant.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат