.

.

Гилсон В200СХ 3.35 М НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ИСО Круг Тест Сито, 3.35 Мм Отворање Големина, 200 Мм Рамка Дијаметар, Половина Висина

Гилсон В200СХ 3.35 М НЕРЃОСУВАЧКИ Челик ИСО Круг Тест Сито, 3.35 Мм Отворање Големина, 200 Мм Рамка Дијаметар, Половина Висина

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Тави собираат парични казни на дното на ситото магацинот Периодичното, контролирано мерење на отворите помага да се одреди усогласеноста на ситото. Овие мерења може да се направат директно, со помош на дебеломер или оптички компаратор, или со тестирање На Стандарден Референтен Материјал на работните сита. Гилсон ИСО 200мм дијаметар Круг Нерѓосувачки Челик Тест Сита исполнат ИСО 565 спецификации со толеранции НА ИСО 3310-1. Рамката од Нерѓосувачки Челик со Крпа од Нерѓосувачки Челик обезбедува сито со најдолг можен работен век. Ова е најдобриот избор каде што е проблем контаминација, санитација или екстремно абење. Достапни рамки со целосна висина или половина висина. Сите се сериски нумерирани и испорачани со сертификат за производствена сообразност.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат