.

.

Курва За Време На Викендот Керамичка Коска Кина Декоративни Плочи Со Штанд Виси Орнаменти Вечера Плочи

Курва За Време На Викендот Керамичка Коска Кина Декоративни Плочи Со Штанд Виси Орнаменти Вечера Плочи

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : нашата коска кина декоративна плоча има 4 големини од 6 инчи/7 инчи/8 инчи/10 инчи Пакетот вклучува : Декоративна плоча +држач за Прикажување + Кука + парче самолепливо. Материјал : оваа декоративна плоча е изработена од висококвалитетен материјал од коска кина, извонреден и убав, цврст и издржлив. Декрација : нашата декоративна чинија доаѓа со подлога за да можете да ја прикажете на вашата маса или убаво да ја закачите. Прилика : Украсни чинии со извонредни дезени, погодни за украсување или употреба во дневни соби, работни простории, канцеларии, ресторани, влезови, хотели, куќи за одмор итн. Одлични Подароци : Смешни занаети со украсни чинии во кина, одличен избор за годишнини, свадби, родендени, Денот на Мајката, Денот на Таткото, Денот на Благодарноста, Божиќ итн. тоа е совршен подарок за тој посебен некој во вашиот живот. Големина : нашата коска кина декоративна плоча има 4 големини од 6 инчи/7 инчи/8 инчи/10 инчи. Пакетот вклучува : Декоративна плоча +држач за Прикажување + Кука + парче самолепливо. Материјал : оваа декоративна плоча е изработена од висококвалитетен материјал од коска кина, извонреден и убав, цврст и издржлив. Декрација : нашата декоративна чинија доаѓа со подлога за да можете да ја прикажете на вашата маса или убаво да ја закачите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат