.

.

SGS 74216 601 Единечна Флејта Контра Мијалник, Необложен, 5/8 Дијаметар На Сечење, 3/8 Дијаметар На Стеблото, 3 Должина, 90° Агол На Сечење

SGS 74216 601 Единечна Флејта Контра Мијалник, Необложен, 5/8 Дијаметар На Сечење, 3/8 Дијаметар На Стеблото, 3 Должина, 90° Агол На Сечење

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Достапна е единствена Флејта, 3 Флејта и 6 верзии на Флејта 60°, 82° И 90° Агли На Располагање. Геометрија За Сечење Цврст Карбид. Земја на потекло : Сад. Достапна е единствена Флејта, 3 Флејта и 6 верзии на Флејта. 60°, 82° И 90° Агли На Располагање. Геометрија За Сечење Цврст Карбид. Земја на потекло : Сад. Sgs countersinks се достапни со 3 различни агли на потонување; 60°, 82° и 90°. Тие се исто така достапни во различни флејта брои со една флејта, 3 флејта и шест флејта верзија. Верзијата со една флејта е идеална за помеки материјали, 3 флејта за општи материјали и шест флејта за потешки материјали.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат