.

.

Snilety Мала Паричка Чанта Промена Торбичка За Мини Паричник Торба Со Патент Исклучителна

Snilety Мала Паричка Чанта Промена Торбичка За Мини Паричник Торба Со Патент Исклучителна

DEN 127.84
Залиха
Достапно за нарачка

ДИМЕНЗИЈА : 7х5х0, 5инчи Тој е компактен, супер тенок, но доволно простран за сите ваши потреби (монети, клучеви, phone карти телефон или други ситници ) само 0,07 фунти, што е многу погодно за жени кои не сакаат да земаат тежок или голем паричник. МАТЕРИЈАЛ : Мек фланелен, цврсто зашиен и многу удобен. Опремен со врвно затворање издржлив мазен патент, и може да трае долго време. Погоден За Жени/Мажи кои се уморни од тешка кожна чанта, тоа е исто така одлична идеја како подарок за дами и девојки. ПРИЛИКИ : Погодни за шопинг, патување, школување,запознавање, пешачење и други секојдневни активности. Достапен е во голем избор на стилови за да ги задоволи сите вкусови-повеќето од различна боја и разни модели. КАРАКТЕРИСТИКИ : безбедно чувајте ги вашите пари - висококвалитетно затворање на патент, не заглавувајте или влечете, чувајте ги вашите работи заштитени и блиску во рака. Многу Погодност-се отвора и затвора брзо. СОВЕТИ : Измијте во топла или ладна вода. Топла вода не е дозволена. Се препорачува миење раце. Не користете четка. Неутралните детергенти се најдобриот избор. Специјален Материјал Чанта За Монети-Материјал : за разлика од повеќето други производи, нашата чанта за монети е изработена од фланелен, кој е мек, мазен и удобен. Повеќе не треба да се грижите за изгребана кожа и грубо платно. - Димензија и Тежина : 7х5х0, 5инчи. Супер тенок, лесен, тенок дизајн за носење во чанта или ранец.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат