.

.

Лори 34326 4-Инчен Технолошки Жица Повлечете, Полиран Хром

Лори 34326 4-Инчен Технолошки Жица Повлечете, Полиран Хром

DEN 2.67
Залиха
Достапно за нарачка

Вклучува Хардвер За Монтирање Најдобар квалитет на кабинетот хардвер. Број на модел : 34326. Опис На Производот 4 " Технологија Жица Повлече-Полиран Хром. Вклучува Хардвер За Монтирање. Најдобар квалитет на кабинетот хардвер. Од Производителот 4 " Технологија Жица Повлече-Полиран Хром. Вклучува Хардвер За Монтирање.Доживотна Гаранција.Најдобар квалитет на кабинетот хардвер.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат