.

.

РОМАН Љубов Елегантен Машки Блејзер За Работа, Лесни Гроздобер Палта Јакни, Кариран Секојдневен Костум, Тенок Блејзер За Мажи

РОМАН Љубов Елегантен Машки Блејзер За Работа, Лесни Гроздобер Палта Јакни, Кариран Секојдневен Костум, Тенок Блејзер За Мажи

DEN 799.84
Залиха
Достапно за нарачка

70,5% Полиестер, 29,5% Вискоза Полиестер поставата. Затворање на копчето. Само Суво Чисто. €Класична Елеганција Q-Ex-овој син блејзер мажите надградби вашата гардероба со нашите стилски и софистицирани машки сини блејзер-совршен за работа или една ноќ надвор со пријателите. ●Привлечен Дизајн Q - - - - Овој машки кариран блејзер се издвојува во толпата со нашиот современ машки кариран блејзер, со шик дезен кој додава талент на секоја облека. `+Гроздобер Софистицираност- - - - овој твид блејзер мажи покажува безвременски шарм на нашите твид блејзер за мажи, нудејќи удобно и модерен прилог на вашиот ансамбл. ФУНКЦИОНАЛНИ ЏЕБОВИлажен заварен џеб на левата града, 2 предни џебови за размавта, 2 скриени џебови внатре и 4 копчиња за ракави од секоја страна. Совршен за банкет, свадба, дипломирање, ноќен клуб, диско, церемонија, запознавање, состанок, јахта, забава, матурска, прослава, фестивал и секојдневна облека. СОВЕТИ за МОНТИРАЊЕ - ве Молиме погледнете ГИ ИНФОРМАЦИИТЕ ЗА ГОЛЕМИНАТА НА страницата на производот и ТАБЕЛАТА СО ГОЛЕМИНИ на ПРОДАВАЧОТ во сликите на производите, како и повратните информации на нашите клиенти за да обезбедите точна монтажа.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат