.

.

Бисвеј Моќ Тркала Адаптер Компатибилен Со Милвоки М18 18в Батерија На Моќ Тркала Батерија ЗА 12v Возење На Играчки, 4-Порта Брз Полнач Компатибилен Со Милвоки М18 18в Лит?

Бисвеј Моќ Тркала Адаптер Компатибилен Со Милвоки М18 18в Батерија На Моќ Тркала Батерија ЗА 12v Возење На Играчки, 4-Порта Брз Полнач Компатибилен

DEN 446.40
Залиха
Достапно за нарачка

Произведен За Повеќекратна употреба : овој адаптер ЗА батерии со 18v тркала е дизајниран да одговара за апликации со голема моќност, лесен за надградба на тркалата за напојување џип/ моќ тркала камион/ тркала за напојување тркач на дини/ Рц играчки/ работни светла/ роботика/ сам уред итн Конекторот на адаптерот е добро изработен и високо одговара на батеријата, лесен е за инсталирање и заклучување на батеријата. Овој адаптер ЗА батерии со 18v тркала овозможува компатибилен Со Литиумските батерии Milwaukke M18 18v ДА РАБОТИ со електрични тркала, замена за електрични тркала 12v батерија. Компатибилен Со Милвоки М18 Батерија 48-11-1852 48-11-1850 48-59-1850п 48-11-1862 48-11-1865 48-11-1880 48-11-1828 48-11-1820 (не одговара На V18 Ro V28 или nicd батерија). 4-порт брз полнач 48-59-1804 : Замена За милвоки м18 полнач За батерии М18 48-59-1806 48-59-1802. Компатибилен Со милвоки 14.4 В-18в М14 М18 ХЦ литиумски батерии. ВЛЕЗ НА НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА во 100-240 V, Излез во 14,4-18 V 3А ЗА секоја порта за полнење целосно Полнење на батериите М18 М14 за 75 минути или помалку за ефикасност на работното место. Функција функција : ?Полнач за батерии со 4 Порти, Може Да полни 4 батерии Истовремено и ја елиминира грешката во напонот. Подобрување на работните перформанси на батериите, го продолжува траењето на батериите. ?Со 2 USB порти за полнење на електронски уреди. полнење на телефонот, USB вентилатор, USB светло, банка за напојување. ?Вграден систем за ладење за ладење на батеријата. Заштитата од преоптоварување ги штити ќелиите на батеријата за долговечност и обезбедува безбедно полнење. Пакетот Вклучува : 1pc * Адаптер За Електрични Тркала Biswaye Компатибилен Со Milwaukee M18 18v Батерија За Напојување На Тркала БАТЕРИЈА ЗА 12v возење На Играчки, 1pc * Жичен Терминал, 3pcs * Осигурувачи, 1pc * Biswaye 4-Порт Брз Полнач Компатибилен Со Milwaukee M18 18v Литиумска Батерија 48-11-1862 48-11-1850. Совршено се вклопува : Адаптерот овозможува компатибилен Со Литиумските батерии Милвоке М18 18В да РАБОТИ со електрични тркала (може директно да работи 10в-20в уреди за напојување). Компатибилен Со Милвоки М18 Батерија 48-11-1852 48-11-1850 48-59-1850п 48-11-1862 48-11-1865 48-11-1880 48-11-1828 48-11-1820 (не одговара На V18 Ro V28 или nicd батерија). Конекторот на адаптерот е добро изработен и високо одговара на батеријата, лесен е за инсталирање и заклучување на батеријата. Совршено се вклопува : Адаптерот овозможува компатибилен Со Литиумските батерии Милвоке М18 18В да РАБОТИ со електрични тркала (може директно да работи 10в-20в уреди за напојување).

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат