.

.

VXB Бренд Јапонија MJC-14-EWH 5mm до 6,35 mm Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата Создаден 2 Дијаметар:6,35 mm Должина На Спојката: 22 Надворешен Дијаметар на Спојката: 14

VXB Бренд Јапонија MJC-14-EWH 5mm до 6,35 mm Флексибилна Спојка Од Типот На Вилицата Создаден 2 Дијаметар:6,35 mm Должина На Спојката:

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Спојка Создаден 1 Дијаметар : 5мм Спојување Создаден 2 Дијаметар : 6,35 мм. Должина На Спојување : 22. Спојување Надворешен Дијаметар : 14. 7-15 дена превозот. БРЕНД VXB, Nbk Јапонија MJC-14-EWH 5mm до 6,35 mmjaw-тип Флексибилна Спојка Nbk Јапонија MJC-14-EWH 5mm до 6,35 mm флексибилна Спојка од Типот На Вилицата, ова е флексибилна спојка од типот на вилицата. Мевот овозможува ексцентричност, аголна неусогласеност и крајна игра. Спојка Создаден 1 Дијаметар : 5ммспојка Роден 2 Дијаметар : 6,35 Ммспојка Должина : 22појка Надворешен Дијаметар : 14материјал : Нерѓосувачки Ова е флексибилна спојка од типот на вилицата.Тесното Вклопување овозможува пренос со нула реакција при низок вртежен момент.Лесно вклопување ви овозможува непречено да ги соберете и поделите центарот и ракавот.Одличната флексибилност овозможува ексцентричностаголна неусогласеност и извртување на вибрациите accepted.It има електрична изолацијаправено Во Јапонија Спојка Вметнете Боја На Пајакот : Варира во зависност од поранешната количина на залиха : One ALWBCFMWrench Вртежен Момент (N-m)14722613,5 M30, 7 NBK Јапонија MJC-14-EWH 5mm до 6,35 mm флексибилна Спојкамјц-14-EWH-5mm-6,35 mm.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат