.

.

АСЕЛО Ајфеловата Кула Мултифункционален ранец Ранец За Мумии Ранец За Лаптоп Носете Ранец Ранец За Патување

АСЕЛО Ајфеловата Кула Мултифункционален ранец Ранец За Мумии Ранец За Лаптоп Носете Ранец Ранец За Патување

DEN 639.84
Залиха
Достапно за нарачка

Миење Раце Само Големина : 11,1" (Л) Х 7 "(В) Х 15,7 " (Ж) со голем простор на главната преграда за секојдневни предмети како што се папки А4, списанија, таблети, полначи, напојувања и облека. Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетно водоотпорно платно.Челичната рамка и армираните рабови на главниот оддел ја одржуваат идеалната форма и издржливост на торбата. Тој е дизајниран да се справи со лесен прскање и ненадеен дожд и не може да издржи силен дожд. Еден главен капацитет џеб капацитет : 19,8 литри. Има 2 странични џебови од двете страни и 1 преден џеб за лепенка со патент напред. Вкупно 8 мали ремени за складирање, дизајнот со повеќе џебови е попогоден за складирање. Страничен патент, лесен за употреба, лесен за носење, пространи странични џебови може да се постават независно од шишето со вода, поудобно за употреба. Удобно : овој ранец има прилагодливи платнени ремени за рамо, широк дизајн на горниот отвор, армирано шиење и мека облога од ткаенина. Тоа не е многу мала тежина и може да ви помогне да ги опуштите рамената. Добро За Подароци : ние нудиме сигурни и висококвалитетни предмети. Сигурни сме дека ќе ги сакате нашите производи и можете да им го дадете овој ранец на вашите најблиски и драги. Мислиме дека ќе сакате да го користите во секојдневниот живот. Миење Раце Само. Големина : 11,1" (Л) Х 7 "(В) Х 15,7 " (Ж) со голем простор на главната преграда за секојдневни предмети како што се папки А4, списанија, таблети, полначи, напојувања и облека. Опис на материјалот : Изработен од висококвалитетно водоотпорно платно.Челичната рамка и армираните рабови на главниот оддел ја одржуваат идеалната форма и издржливост на торбата. Тој е дизајниран да се справи со лесен прскање и ненадеен дожд и не може да издржи силен дожд. Еден главен капацитет џеб капацитет : 19,8 литри. Има 2 странични џебови од двете страни и 1 преден џеб за лепенка со патент напред. Вкупно 8 мали ремени за складирање, дизајнот со повеќе џебови е попогоден за складирање. Страничен патент, лесен за употреба, лесен за носење, пространи странични џебови може да се постават независно од шишето со вода, поудобно за употреба. Удобно : овој ранец има прилагодливи платнени ремени за рамо, широк дизајн на горниот отвор, армирано шиење и мека облога од ткаенина. Тоа не е многу мала тежина и може да ви помогне да ги опуштите рамената.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат