.

.

1989 Топс Тргува Фудбал #83Т Бери Сандерс Дебитант Картичка

1989 Топс Тргува Фудбал 83Т Бери Сандерс Дебитант Картичка

DEN 1.00
Залиха
Достапно за нарачка

Официјална Дебитантска Картичка Во близина на нане до нане состојба. Доаѓа во заштитен врвен натоварувач за негова заштита и за прикажување. Официјална Дебитантска Картичка. Во близина на нане до нане состојба. Доаѓа во заштитен врвен натоварувач за негова заштита и за прикажување. 1989 Топс Тргува #83 T Бери Сандерс Дебитант Картичка. Ова е оригинална, автентична Дебитантска Картичка на Бери Сандерс произведена од Топс во 1989 година. Картичката е Во состојба На Нане До Нане. Прикажана фотографија на акции.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат