.

.

Млеко-Коска Здрави Омилени Џвакање Куче Третира, Вистинско Пилешко, 5 Унци

Млеко-Коска Здрави Омилени Џвакање Куче Третира, Вистинско Пилешко, 5 Унци

DEN 79.68
Залиха
Достапно за нарачка

Содржи (1) Торбичка од 5 Унци Џвакачки Задоволства За Кучиња Вистинското пилешко обезбедува протеини и солен вкус. Слаткиот компир и јаболката нудат природни извори на јаглени хидрати. Валани овес за здрав извор на влакна. Направено без вештачки бои, пченка, пченица или полнила. Млеко-Коска Здрави Омилени закуски за кучиња се вкусни задоволства со природни здрави состојки, здрави извори на протеини и зеленчук. Подготвени внимателно од производителите на закуски за кучиња Со Млеко-Коски, овие вкусни задоволства ги имаат само најдобрите состојки за вашето куче.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат