.

.

Даблин Ирска-3 Винил Налепница-За Автомобил Лаптоп Вода Шише Телефон-Водоотпорен Налепница

Даблин Ирска-3 Винил Налепница-За Автомобил Лаптоп Вода Шише Телефон-Водоотпорен Налепница

DEN 63.84
Залиха
Достапно за нарачка

Големина : 3" Производ Од Американско Производство. Водоотпорен Надворешен Винил Отпорен На Избледување. Бродови ВО Гт Графика Брендирани Пакување. Вклучува Бонус 2 " Налепница За Срце Со Американско Знаме Со Секоја Нарачка. Одлично за Телефони, Автомобили, Лаптопи, I-Влошки, Шкафчиња, Кутии Со Алатки итн!. Производ Од Американско Производство. Водоотпорен Надворешен Винил Отпорен На Избледување. Бродови ВО Гт Графика Брендирани Пакување. Вклучува Бонус 2 " Налепница За Срце Со Американско Знаме Со Секоја Нарачка. Одлично за Телефони, Автомобили, Лаптопи, I-Влошки, Шкафчиња, Кутии Со Алатки итн!. Целосна боја винил налепница. Издржлива 5 година гаранција за квалитет на живот на отворено. Се однесува на секоја сува чиста површина. Едноставна апликација за кора и стап.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат