.

.

Днк МОТОРИНГ ОЕМ-РФ-0281 Фабрички Стил Радијатор Ладење Вентилатор Ладење Ефикасност Подобрена Директна Замена [Компатибилен со 96-02 тојота 4рунер / 95-04 Такома 3. 4Л В]

Днк МОТОРИНГ ОЕМ-РФ-0281 Фабрички Стил Радијатор Ладење Вентилатор Ладење Ефикасност Подобрена Директна Замена [Компатибилен со

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

€Fitment®Компатибилен Со toyota 4runner 1996-2002 / Такома 1995-2004 3_ Дизајн●Долготрајни Перформанси Запечатен Мотор, Висококвалитетни Abs Пластични Домување Oem Фабрика Стил Радијатор Ладење Вентилатор Дизајн За Директна Замена со Оригиналниот дел. ①Функцијата● Континуирано ја Подобрува ефикасноста на Ладењето, Поставете Ги Перформансите на Вашето Возило на Повисоко Ниво. ●Оваа Ставка Вклучува Склоп На Вентилаторот За Ладење На Радијаторот 1 X Со Запечатен Мотор и Висококвалитетно Пластично Куќиште ЗА СТОМАЧНИ Мускули. ①Забелешка се Препорачува Професионална Инсталација; Инструкцијата За Инсталација не е Вклучена. €Fitment®Компатибилен Со toyota 4runner 1996-2002 / Такома 1995-2004 3._ Дизајн●Долготрајни Перформанси Запечатен Мотор, Висококвалитетни Abs Пластични Домување Oem Фабрика Стил Радијатор Ладење Вентилатор Дизајн За Директна Замена со Оригиналниот дел. ①Функцијата● Континуирано ја Подобрува ефикасноста на Ладењето, Поставете Ги Перформансите на Вашето Возило на Повисоко Ниво.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат