.

.

Топ Пакет Снабдување Пластични Магацинот &засилувач; Висат Кутии За Отпадоци, 18 х 11 х 10, Сина

Топ Пакет Снабдување Пластични Магацинот &засилувач; Висат Кутии За Отпадоци, 18 х 11 х 10, Сина

DEN 705.60
Залиха
Достапно за нарачка

Чувајте ги малите делови организирани Издржлива пластична конструкција. Рамниот преден панел е совршен за етикетирање. Канти магацинот за да заштедите простор. Максимизирајте ја ефикасноста на кантите со користење на Залиха на Делител на Корпа 18. 18 х 11 х 10" Сина Пластична Магацинот И Висат Кутии За Отпадоци. Чувајте ги малите делови организирани. Издржлива пластична конструкција. Рамниот преден панел е совршен за етикетирање. Канти магацинот за да заштедите простор. Максимизирајте ја ефикасноста на кантите со користење на Залиха на Делител на Корпа 180. Може Да се користи со Организатори На Канти Што ги Продава поединечната канта во количини на случаи. Внатрешни Димензии : 17 1/8 х 10 х 9 3/4". Одговара на големината на полицата 18".

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат