.

.

Демисексуална Гордост Лгбтк Маски За Спиење Затемнување На Капакот На Очите Со Прилагодлив Еластичен Ремен Ноќно Врзување За Жени Мажи Јога Дремка За Патување

Демисексуална Гордост Лгбтк Маски За Спиење Затемнување На Капакот На Очите Со Прилагодлив Еластичен Ремен Ноќно Врзување За

DEN 2.33
Залиха
Достапно за нарачка

Премиум Материјал : маската за очи е изработена од 100% Полиестерски Влакна, која е мека, лесна, ефикасна блокирајте ја светлината, Направете Добар Одмор за Ослободување На Замор Пренослив : маската за очи е многу мека и лесна, големината е 4,1*8,1 инчи. Совршени Додатоци За Патување Кои Ќе Ви Помогнат Совршен Сон И Одмор. Прилагодлив Ремен : Маската За Очи за Спиење има прилагодлив ремен, кој може да Одговара на Големината на Главата на Сите.Бравата Може Да Се Прилагоди, Флексибилна И Издржлива И Удобно Ја Опкружува Главата Без Да Ја Фати Косата И Да Влијае На Спиењето. Соодветни Прилики : капакот за спиење со маска за очи може да се користи во домот,канцеларијата, спиењето, јогата, медитацијата, косплејот, играњето, патувањето, дремката и сите прилики. Тоа е одличен избор за подароци за вашите пријатели и семејства На Роденден, Божиќ, Забава и така натаму. Лесно За Нега : маската за очи може да се мие со рака и машина, не впивајте. Лесно е да се грижи и мие во секојдневниот живот. Лесен за носење и полетување. Премиум Материјал : маската за очи е изработена од 100% Полиестерски Влакна, која е мека, лесна, ефикасна блокирајте ја светлината, Направете Добар Одмор за Ослободување На Замор. Пренослив : маската за очи е многу мека и лесна, големината е 4,1*8,1 инчи. Совршени Додатоци За Патување Кои Ќе Ви Помогнат Совршен Сон И Одмор. Прилагодлив Ремен : Маската За Очи за Спиење има прилагодлив ремен, кој може да Одговара на Големината на Главата на Сите.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат