.

.

Божиќни украси пакет врата од 12 санта украси за украси за новогодишни приврзоци 3 високи ПВЦ новогодишно дрво Стариот човек приврзок за новогодишна елка домашна ак

Божиќни украси пакет врата од 12 санта украси за украси за новогодишни приврзоци 3 високи ПВЦ новогодишно дрво Стариот човек приврзок за

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

【Сигурен и издржлив материјал】 Овие висечки Божиќни украси се главно направени од ПВЦ материјал, што е сигурен и еднократно Рамен назад за да можете да го напишете датумот или името ако сакате. 【Пакет】 willе добиете 12 парчиња од 4 стилови на Божиќни украси, количината е доволна за вашите потреби за дневна или празнична декорација. Можете да ги користите за украсување на мали новогодишни елки или да пополните мали голи места на поголеми дрвја. 【Големина на големината】 Секое парче е различно по големина, големината е околу 1,6 x 2,6 инчи ~ 2. Правилната големина ги прави божиќните украси совршени. 【Повеќенаменска декорација】 Погоден е за новогодишна елка, врати и прозорци, трпезариска маса, Божиќен венец. Исто така, користете ги како Божиќни подароци и најдобри Божиќни подароци за семејство или пријатели. И Божиќни украси затворени големи висечки Божиќни украси пилешки украс со светла отворено виси велигденски јајца мини Божиќ икал, венец, венец, батерија од 9 метри, центар за одмор на одмор Божиќ во живо кристален украс за кристали на прозорецот за автомобили што висат сет. 【Сигурен и издржлив материјал】 Овие висечки Божиќни украси се главно направени од ПВЦ материјал, што е сигурен и еднократно. Рамен назад за да можете да го напишете датумот или името ако сакате. 【Пакет】 willе добиете 12 парчиња од 4 стилови на Божиќни украси, количината е доволна за вашите потреби за дневна или празнична декорација. Можете да ги користите за украсување на мали новогодишни елки или да пополните мали голи места на поголеми дрвја. 【Големина на големината】 Секое парче е различно по големина, големината е околу 1,6 x 2,6 инчи ~ 2. Правилната големина ги прави божиќните украси совршени. 【Повеќенаменска декорација】 Погоден е за новогодишна елка, врати и прозорци, трпезариска маса, Божиќен венец. Исто така, користете ги како Божиќни подароци и најдобри Божиќни подароци за семејство или пријатели.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат