.

.

Чистачи на црни цевки Ченил произлегува 100 парчиња за украси за занаетчиски украси за DIY

Чистачи на црни цевки Ченил произлегува 100 парчиња за украси за занаетчиски украси за DIY

DEN 79.84
Залиха
Достапно за нарачка

Светла во боја : Постојат 100 парчиња чистачи на црни цевки и стебла со должина од 12 инчи за да ги завршат вашите занаетчиски проекти или DIY, како што се црни рози, цвеќиња, животни, зеленчук и др Црното влакно, може ли какво било извртено, завиткано или завиткано, пластичност за она што ви требаат форми и исто така да ви помогне да исчистите мали цевки. Одличен занаетчиски подарок : Овие средства за чистење на црни цевки се подарок за креативност за деца кои уживаат да прават различни уметнички играчки. Лесно сечење : Црните чистачи на цевки од Ченил може да се намалат во која било должина, да се направат животни, чудовишта и разновидност на слатки предмети. Без ризик за купување : Стеблата на црните Ченил имаа тест за сигурност. Ако имате какво било прашање, ве молиме кажете ни, можеме да ја обезбедиме најдобрата услуга за вас. Светла во боја : Постојат 100 парчиња чистачи на црни цевки и стебла со должина од 12 инчи за да ги завршат вашите занаетчиски проекти или DIY, како што се црни рози, цвеќиња, животни, зеленчук и др. Црното влакно, може ли какво било извртено, завиткано или завиткано, пластичност за она што ви требаат форми и исто така да ви помогне да исчистите мали цевки. Одличен занаетчиски подарок : Овие средства за чистење на црни цевки се подарок за креативност за деца кои уживаат да прават различни уметнички играчки. Лесно сечење : Црните чистачи на цевки од Ченил може да се намалат во која било должина, да се направат животни, чудовишта и разновидност на слатки предмети. Без ризик за купување : Стеблата на црните Ченил имаа тест за сигурност. Ако имате какво било прашање, ве молиме кажете ни, можеме да ја обезбедиме најдобрата услуга за вас. Овие подароци за деца уживаат да прават уметнички креативни занаети од чистачи на црни цевки.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат