.

.

Sandvik Coromant 266RKF-16CA-16 COROTHREAD 266 кертриџ за вртење на навој, 2,48 целосна должина, 0,984 ширина

Sandvik Coromant 266RKF-16CA-16 COROTHREAD 266 кертриџ за вртење на навој, 2,48 целосна должина, 0,984 ширина

DEN 3.00
Залиха
Достапно за нарачка

Тип на производ : Алатки за сечење Димензија на пакетот на артикалот : 3,302 cm L X3. Тежина на пакет на артикли : 0,195 кг. Земја на потекло : Индија. Тип на производ : Алатки за сечење. Димензија на пакетот на артикалот : 3,302 cm L X3. Тежина на пакет на артикли : 0,195 кг. Земја на потекло : Индија.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат