.

.

Huankdенски панталони за загуба на панталони за тренинзи за тренингот за тренинзи за тренинзи за фитнес тренер за салата за лежалки товарни панталони девојки

Huankdенски панталони за загуба на панталони за тренинзи за тренингот за тренинзи за тренинзи за фитнес тренер за салата за лежалки

DEN 139.04
Залиха
Достапно за нарачка

Изберете Големина за да ја видите политиката за враќање за предметот Направени во САД и увезени. ❥ 【Станете поефикасно вклопување】 Ставете ги нашите испотени шорцеви од сауна со високи половини, температурата на вашето тело ќе се искачи брзо околу половината, предизвикувајќи вашето тело да биде стимулирано да се пот, природно, да согорува калории побрзо, да го забрза нашиот метаболизам и да изгуби тежина Подобрете го вашиот попријатен. ❥ 【Висока еластичност - костумот за пот може да се протега до максимум, но нема потреба да се грижите за кинење, особено шевовите нема да се разоткриваат, а волуменот е доволно лесен за да се носи во торба. Можеме да ви гарантираме задоволство - од која било причина, ве покривме и ќе поставиме. ❥ 【Поминување и грижа】 Оваа абење на тренингот е исто толку удобно како и редовната спортска облека и може да се носи секој ден на работа или околу куќата затоа што материјалот е толку лесен, флексибилен и истегнат. Затоа, се препорачува да се мијат со рака што е можно нежно, да се избегне насилно миење на машината и да се закачи да се исуши. Concept Концепт за дизајн】 Ние дизајниравме потта да биде тесна, ве потсетува да ја напикате стомакот, да ја скулптурирате половината и ги истакнува вашите ласкави кривини. Willе ве потсети на стомакот додека го носите. Кога се комбинираат со исхрана балансирана диета и строга рутина за вежбање, вашето тело може да направи забележителна разлика за неколку недели. ❥ Информации за производот : 【Материјал】 Главно два вида на високо ниво на ткаенини, спандекс и полиуретан, внатрешноста на половината е изработен од полиуретан, кој е посебен материјал за термичка изолација, по долго време на вежбање и носење, ова високо- Шорцевите од половината ќе ја намалат половината и формата на бутот и обликот на колкот. Покрај функцијата на висока еластичност, има 3 реда на куки во форма на U на половината за да се прилагоди затегнатоста. жени панталони карго панталони жени бели летни панталони жени постелнина панталони големи бели панталони ленени кошули за жени летни жени кордори панталони кафеави кожни панталони лесни панталони за жени за лето памук бел памук плажа панталони за жени тинејџери облека за девојчиња во армија замор за замор панталони за жени жени во рамките Панталони карго плажа бели панталони за жени бели панталони за летни лесни панталони за жени за лето памук со високи половини плажа панталони леопард каки панталони за жени сини. Излегувајќи панталони лето плус големина женски карго панталони слаби постелнина џогери поставени мексикански облека за тинејџери жени панталони жени црни карго панталони плус големина кафеава карго панталони жени постелнина панталони високи женски постелнини високи женски постелнина панталони големи кафеави кордори панталони жени популарни работи за тинејџерски девојки за тинејџерски девојки бела плажа прикриени панталони бела плажа прикриени панталони плус големина каки карго панталони женски постелнина панталони големина мали бели проточни плажа панталони памучни постелнина панталони жени бела женска постелнина облека направена. салон панталони жени панталони за жени широки нозе постелнини панталони за жени летни ривски панталони плус жени плус големина карго панталони w товарни панталони деца плажа панталони за жени високи женски постелнина панталони женски плажа панталони со џебови бели панталони жени постелнини зелени џогери девојки зелени џогери девојки девојки Ленин панталони жени бели постелнина панталони жени жени плажа панталони со џебови pantalon de playa para mujer 2022 карго панталони деца плажа за покривање за жени панталони памучни панталони жени бели женски постелнина панталони високи. Високи половини широки панталони за нозе за жени памучни каки панталони за жени со висока половината широка нога бела плажа панталони жена тинејџерка џемпери со џебови девојки карго панталони со џебови бели летни панталони за жени дами постелни панталони жени кафеави панталони високи половини панталони де плеа пара пара муџер 2022 бела бела фустани панталони за жени тен панталони за жени бели панталони за жени памук широки нозе мешавини панталони за жени популарни работи за тинејџери девојки сиви џемпери за жени жени проточни панталони плажа девојка тинејџерка сина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат