.

.

Rhotall симпатична чиста кутија компатибилен со Nintendo Switch, заштитни додатоци за покривање на куќиште за контролор на конзола за прекинувачи и контролор на oyојкон со ди?

Rhotall симпатична чиста кутија компатибилен со Nintendo Switch, заштитни додатоци за покривање на куќиште за контролор на конзола

DEN 191.20
Залиха
Достапно за нарачка

Дизајн на изглед : Персонализирана образец за заштитен случај компатибилен со Nintendo Switch, лесен случај, направете го вашиот прекинувач уникатен Подобра заштита : Тешкиот случај обезбедува добро чувство, е отпорен на гребење и отпорен на абење, го штити вашиот прекинувач од дневни испакнатини, капки, итн. Изолира прашина и измамници. Прецизно намалување : Исекот од еден на еден одговара на прекинувачот совршено и нема да предизвика затнување на портата, нормално полнење или ладење. Осигурете се дека можете лесно да ги управувате сите копчиња додека обезбедувате заштита. Компатибилен со базата : сеопфатниот случај може да се стави во докинг-станицата без да се демонтира, дизајнот од три во еден го олеснува отстранувањето на oyојкон, а копчето за отстранување е лесно да се притисне, можете да уживате во играта во секое време. Можете да добиете : Тешка кутија за прекинувач конзола × 1, капакот на контролорот на oyојкон × 2 и долгорочната услуга за клиентите. Дизајн на изглед : Персонализирана образец за заштитен случај компатибилен со Nintendo Switch, лесен случај, направете го вашиот прекинувач уникатен. Подобра заштита : Тешкиот случај обезбедува добро чувство, е отпорен на гребење и отпорен на абење, го штити вашиот прекинувач од дневни испакнатини, капки, итн. Изолира прашина и измамници. Прецизно намалување : Исекот од еден на еден одговара на прекинувачот совршено и нема да предизвика затнување на портата, нормално полнење или ладење. Осигурете се дека можете лесно да ги управувате сите копчиња додека обезбедувате заштита. Компатибилен со базата : сеопфатниот случај може да се стави во докинг-станицата без да се демонтира, дизајнот од три во еден го олеснува отстранувањето на oyојкон, а копчето за отстранување е лесно да се притисне, можете да уживате во играта во секое време.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат