.

.

Nudquio сакам држач за паста за заби за пенисот Еден пар магнетни четкање чаши wallидови монтирани додатоци за бања Организатор за дома/патување

Nudquio сакам држач за паста за заби за пенисот Еден пар магнетни четкање чаши wallидови монтирани додатоци за бања Организатор

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Стр Направени во САД или увезени. Направено од ПП материјал, еколошки. Работ на чашата за четка за заби е мазна и не ги повредува вашите раце. Новиот дизајн на технологија магнетна адсорпција го прави поудобно за употреба. Силни налепници што не се обележуваат, издржливи и не се плашат од влага. Чашата за четкичка за заби е наопаку за адсорпција, што е погодно за вентилација и сушење. Различни персонализирани обрасци се достапни за да изберете да го покажете вашиот вкус и личност, кои можат да се користат како подароци, погодни за дома, хотел, бања, тоалет, секојдневно миење и така натаму. Направени во САД или увезени. Направено од ПП материјал, еколошки. Работ на чашата за четка за заби е мазна и не ги повредува вашите раце. Новиот дизајн на технологија магнетна адсорпција го прави поудобно за употреба. Силни налепници што не се обележуваат, издржливи и не се плашат од влага. Чашата за четкичка за заби е наопаку за адсорпција, што е погодно за вентилација и сушење. Различни персонализирани обрасци се достапни за да изберете да го покажете вашиот вкус и личност, кои можат да се користат како подароци, погодни за дома, хотел, бања, тоалет, секојдневно миење и така натаму.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат