.

.

Tiaobug Детски девојки балетски туту фустан леотарски филм балерина танцови костуми скок рифли гимнастички танц туту здолниште

Tiaobug Детски девојки балетски туту фустан леотарски филм балерина танцови костуми скок рифли гимнастички танц туту здолниште

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Полиестер, мрежа Повлечете го затворањето. Само миење на рацете. Направено од полиестер и мрежен материјал, миење на рацете. Табела со големина значи опсег на возрасни за девојчиња, но тие се само за општо водство. Завршени ленти за рамо, квадратно деколте. Ткаенина пријателска за кожа, удобна и дише за носење. 1 слој плетен фустан. Дигитален печатен дизајн балетски фустан за вашата девојка. Погодно за класа за танцување, гимнастичка вежба, сценски перформанси, итн. -| градите - | половината - | - Должина на фустанот100 - | 12-18 месеци - | - 21.0 "/54cm - | - 20.0 "/51cm-110 - | 2-3 | - 23.0 "/58cm - |- 21.0 "/54cm - | 22.0"/56cm-120 - | 3-4 - - | - 24,5 "/62cm - | - 23.0 "/60cm-130 - | 5-6 | - 26.0 "/66cm - | - 24,5"/62см - | 25.0 "/64cm-140 - | 7-8 - - | - 27.0 "/68cm - | - 26.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат