.

.

Hurtta mudventure eco dog во целина, паун, 16м

Hurtta mudventure eco dog во целина, паун, 16м

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Целокупната еко -матка е лесна и издржлива со водоотпорна ткаенина и целосно прислушувани споеви Може да се чувствувате добро во врска со вашата набавка затоа што целокупната Mudventure се прави од 100% рециклирана ткаенина. Корисни еластични жици ви овозможуваат добро да ја прилагодите должината на задниот дел, должината на нозете, половината, градите и вратот за да го пронајдете совршеното вклопување на вашето куче. Јаката на Rainstopper ја задржува влажноста надвор и надвор од вратот на вашето куче и затворен отвор на врвот за да го поврзете поводникот со прицврстувачот и да го задржите дождот. Ниту две кучиња не се исти - не претпоставувајте за големината. Користете ја табелата со големина заедно со водичот за големина „мерење на вашето куче“ за совршено вклопување. Мерењето на задната должина е најважно за облека. Целокупната еко -матка е лесна и издржлива со водоотпорна ткаенина и целосно прислушувани споеви. Може да се чувствувате добро во врска со вашата набавка затоа што целокупната Mudventure се прави од 100% рециклирана ткаенина. Корисни еластични жици ви овозможуваат добро да ја прилагодите должината на задниот дел, должината на нозете, половината, градите и вратот за да го пронајдете совршеното вклопување на вашето куче. Јаката на Rainstopper ја задржува влажноста надвор и надвор од вратот на вашето куче и затворен отвор на врвот за да го поврзете поводникот со прицврстувачот и да го задржите дождот. Ниту две кучиња не се исти - не претпоставувајте за големината. Користете ја табелата со големина заедно со водичот за големина „мерење на вашето куче“ за совршено вклопување. Мерењето на задната должина е најважно за облека. Целокупната еко-матка не само што вели дека можете, неговата лесна, но сепак избришана, водоотпорна ткаенина и целосно прислушуваните шевови го докажуваат тоа. Меки мали пријатели сакаат да го носат како самостојно парче, но за сите други е дизајнирано и за поставување на врвот на мекиот и тост на средниот ред во целост за дополнителна топлина. Вашето куче ќе го најде вистинското ниво на топлина и удобност без разлика дали е поблаг ден во средната сезона или ладен и дождлив зимски ден. Вашето куче ќе го покаже и најсилното сурфање кој е шефот. Плус можете да се чувствувате добро за вашата набавка затоа што целокупната еко-еко-е-е направена од 100% рециклирана ткаенина на Земјата. Севкупната умен конструкција на полу-зип го прави облекувањето и отстранувањето брзо и лесно, нешто што вие и вашето куче ќе го цените.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат