.

.

Sgasy женски моден рог копче руно задебелен палто со аспиратор зимска топла јакна плус големина отворена предна нова година во пресрет анорак

Sgasy женски моден рог копче руно задебелен палто со аспиратор зимска топла јакна плус големина отворена предна нова година во пресрет анорак

DEN 793.44
Залиха
Достапно за нарачка

Материјал : Памук и полиестер Нема затворање на затворање. Совет за големина : Проверете ја табелата со големина прикажана на сликата што ја понудивме за секоја боја, ќе се посвети поголемо внимание на бистата, половината, колкот и должината. Овие костуми за ски -дами се изработени од водоотпорни ткаенини за да се спречи снегот. Целосно запечатените споеви на истегнување обезбедуваат дека ски -јакна нема да навлезе во ветрот, а со тоа да обезбеди подобра изолација. Удобно удобно, топло, лесен, модерен и привлечен. Парче џемпери со јакна со патент, опфатено со цело тело, целосно запечатени шевови не обезбедуваат ветерни пропусти во слоеви, ве одржуваат топло во зима, ден на снег, скијање. Удобно, пријатно, топло, лесен, модерен и привлечен. Зимски спортови, скијање, искачување, сноубординг, снежни врвови, сновски. На кратко, ова е ски костум што сите го заслужуваат. Повод : Студената зимска важечка облека и зимски спортови на отворено, скијање, искачување, сноубординг, снежни врски, сновски. На кратко, ова е ски костум што сите го заслужуваат. Да се ​​задржиме топло : Едно парче јакна со патент, опфатено со целото тело, целосно запечатени споеви, не обезбедуваат ветерни пропусти во слоеви, одржувајте се топло во зима, снег ден, скијање. Удобно, пријатно, топло, лесен, модерен и привлечен. kimonos for women long kimono long kimonos for women womens kimono print kimono sequin kimono kimono kimona kimono for women striped kimono print kimono kimonos for women caftan womens mesh kimono 3/4 sleeve kimono animal print kimono sequins kimono fuzzy sequin kimono long kimonos for women cheetah kimono Дастер плус големина женски кимонос за лето бело 4 -ти јули кимоно кимона, жолт кимоно женски кратки чипови кимоно цветни кимонони за жени со долг ракав женски кимоно дастер. Jeanан јакна жени Jeanан јакна за жени спортски јакни мажи јакни бели тексас јакна жени 5xlt јакна женски снег јакна кошула јакни за мажи лето јакна мажи парки јакна девојки јакна долга јакна за мажи девојки кожна јакна 5x јакни за жени постелнина јакна 1908 јакна женски долу женски долу женски долу жени надолу по женски долу жени надолу по женски долу жени надолу.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат