.

.

Ертл Johnон Деер свирче и одете кученце

Ертл Johnон Деер свирче и одете кученце

DEN 1.67
Залиха
Достапно за нарачка

Едноставно движење Свирче еднаш, кученцето се движи напред. Свирче двапати, кученцето се движи наназад. Ушите на кученцето „флоп“ со возбуда. Едноставно движење. Свирче еднаш, кученцето се движи напред. Свирче двапати, кученцето се движи наназад. Ушите на кученцето „флоп“ со возбуда. Опис на производот Кога барате бренд што се издвојува од останатите не гледаат повеќе. Со страст за квалитет и креативност, можете лесно да го знаете квалитетот што го произведуваме. Од производителот, Whistle & Go Puppy има едноставно движење. Кога свирчето е разнесено еднаш, кученцето се движи напред, двапати и тој се движи наназад. Додека се движеле, ушите на кученцето ќе се „испуштаат“ со возбуда.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат