.

.

1 секунда екстензии на трепките на цутот Индивидуално автоматско вентилатор и лесни цветни трепки d виткаат дебелина од 0,05мм од Јеликс

1 секунда екстензии на трепките на цутот Индивидуално автоматско вентилатор и лесни цветни трепки d виткаат дебелина од 0,05мм од Јеликс

DEN 127.84
Залиха
Достапно за нарачка

Прекрасна кутија во форма на пеперутка Сребрена обложена хартија за картички. Розова боја на кутијата назад. Многу е брзо (1 секунда) да се направи вентилаторот полесно од традиционалните екстензии на трепките за волумен. Почетниците исто така можат да работат лесно без квалификувана технологија. Може да постигнете 3 D/4 D/5 D/6 D Цветниот ефект лесно затоа што корените на трепките на цвеќињата се магнетни, така што корените нема да се распрснуваат при калемење. Постојат 3 должини измешани во секој ред, така што ефектот на калемење изгледа поприродно и густо. Ефикасноста на калемење ќе се зголеми за 50% заради автоматската технологија на магнетна адсорпција. Еликс единствена цел е да им обезбедиме на нашите клиенти извонредни производи и прекрасно искуство за купување, секогаш сме подготвени да ви помогнеме. Ако не сте задоволни од нашиот производ, ние ќе се обидеме да решиме какви било проблеми и ви овозможува пријатна набавка. Достапен е поставен големо или голема количина. Прилагодените производи се исто така достапни, можеме да го ставиме логото или името на вашиот бренд на производите. Автоматски цвет - можете да направите ефект на вентилатор (3 D | 4 D | 5 D | 6 D) лесно без никаква професионална квалификувана технологија, дури и како почетен оператор. Затоа што коренот на трепките е магнетски и не се дистрибуирани. Висока ефикасност на калемење - Брзо цветање и само -правење ефект на вентилаторот, ефикасноста на калемење ќе се зголеми за 80% од традиционалните екстензии на трепките на трепките. Погуст и поприроден изглед - има 3 различни должини измешани во секој ред, што ќе го направи ефектот на калемење да изгледа поприродно и густо. Мека и мала тежина-100% премиум корејски факс материјал го прави трепките на цутот ултра-меки и лесни, без штетни за човечки кожи или очи. Нарачајте со благодат - Ако од која било причина не сте 100% задоволни, ние гарантираме целосна наплата, ви овозможуваме да купувате без двоумење. Автоматски цвет - можете да направите ефект на вентилатор (3 D | 4 D | 5 D | 6 D) лесно без никаква професионална квалификувана технологија, дури и како почетен оператор.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат