.

.

Производи за миленичиња Мираж Јас не сум lубовник, а не битер -екран печатење бандана за домашни миленици, мала, црна боја

Производи за миленичиња Мираж Јас не сум lубовник, а не битер -екран печатење бандана за домашни миленици, мала, црна боја

DEN 100.64
Залиха
Достапно за нарачка

100-процентна памучна бандана Одличен начин да ја покажете личноста на вашето домашно милениче. Опкружување на шиење на HEMS за да се обезбеди солидна издржливост. Лесно се врзува околу вратот на миленичето. Нашите бандани се 100-процентни памук со ширење на преклопување на ХЕМС за да се обезбеди солидна издржливост, ослободена од кавга и пукање.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат