.

.

Нов Канон BP-511A Батерии за Canon PowerShot G2 / G3 / G5 / G6 / ZR-10 / ZR-20 / ZR-40 / ZR-50 / ZR-60 / ZR-70

Нов Канон BP-511A Батерии за Canon PowerShot G2 / G3 / G5 / G6 / ZR-10 / ZR-20 / ZR-40 / ZR-50 / ZR-60 / ZR-70

DEN 1.33
Залиха
Достапно за нарачка

Тип на батерија : литиум -јон - батерија Спецификации на батеријата : 1600 m Ah / 7. Компатибилен со Canon Power Shot G2 / G3 / G5 / G6 / ZR-10 / ZR-20 / ZR-40 / ZR-50 / ZR-60 / ZR-70 ;. ВНИМАНИЕ : Не поврзувајте непрестајно; Не фрлајте оган или изложувајте вишок топлина; Не крцкајте, пункција или надворешни контакти со краток спој. Камерата не е вклучена. Вклучува пакет : Еден нов LI-ION батерија за Canon BP-511a.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат