.

.

TJIRIS Desktop Micro Motor Duble Side Polishing машина за мелење за вештачки алатки за резба на Jade

TJIRIS Desktop Micro Motor Duble Side Polishing машина за мелење за вештачки алатки за резба на Jade

DEN 2.00
Залиха
Достапно за нарачка

Полирање со двојна страна, стабилно и сигурно Вграденото вшмукување и издувните кола на целата машина, по пристапот до надворешниот систем на вшмукување, ги исполнува барањата за зелена заштита на животната средина, а пластичната внатрешна кутија и фиоката инсталирана во основата го прават повеќе хуманизиран. Темниот стаклен штит за прашина е опремен со специјална шарка за амортизација за да ја направи работата за мелење побезбедна и поудобна. Кликнете на грмушките за полирање на тркалото од двете страни и дијаметарот од 0,5-0,6 вежба за вежбање, што во голема мерка може да ги исполни барањата за разни полирање и мелење. Над подвижната кутија за прашина од двете страни, таа е опремена со светли и светла за заштеда на енергија LED. Ова е тивка, голема врвна, голема брзина на полирање машина која поддржува секаков вид полирање и мелење во обработката на протезите. Има специјална 3000 вртежи во минута со електрична алуминиумска машина за поддршка на континуираната работа на корисниците.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат