.

.

Fashionенска мода- секојдневно солидна боја на половината, без ракав фустан од вратот

Fashionенска мода- секојдневно солидна боја на половината, без ракав фустан од вратот

DEN 952.00
Залиха
Достапно за нарачка

Направено од лесна и дише ткаенина Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен летен фустан е истегнат, свилен, мек и проток, без смалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичниот фустан со краток ракав е погоден за клуб, забава, ноќна ноќ, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето. Фустан со кратки ракави фустан, фустани 2023 фустан со краток ракав за жени дипломирање фустан за жени секси црн фустан плус големина велигденски фустан за жени со краток ракав фустан рушени фустани за жени црно породилно фустанче за фустан за жени за жени лето плус големина макси фустан со краток ракав фустан со краток ракав макси фустан Со џебови, црн кожен фустан, сонце фустан, породилен фустан, фустана за ракав, фустан за жени, партиски ракав, миди фустан, црна длабока V цветна фустан со фустан од вратот, слоевити фустани за. Обични фустани за жени се облекуваат за жени жени летни фустани Велигденски фустан за жени венчавки гости фустан фустан фустан за жени 2023 плус големина велигденски фустан за жени завиткани фустан за жени цветен фустан за жени плажа фустан мајчинство фото -фустан фустан со безжичен фустан мајчински фустан со високи фустан за високо ниво фустан за високи фустани за низок фустан за високи фустани за низок фустан за Жени карирани фустани за жени мини фустан цветен фустан од рамо фустан лето зелен сатен фустан женски формален обвивка работа фустан костум костум за венчавки гостински фустан миди должина. T Shirt Dress Women Summer Dresses For Women 2023 Womens Easter Dress Dress For Women Long Black Dress For Women Dress Shirts For Women Backless Dress Wrap Dress For Women Maxi Dress Denim Dress Bandage Dress Purple Dress Women Spring Wedding Guest Dresses Short Dress For Women Plaid Dresses For Womenените со ракав фустан со кратки ракави кошула фустан Корсет фустан девојки црна точка фустан со точки печатење летен долг фустан за жени со ракави корсет фустан за жени формален фустан со цветни нивоа. Womens Easter Dress Boho Dress For Women Holiday Dresses For Women Easter Dress For Women Red Dress Valentines Day Dress Spring Wedding Guest Dress Wedding Guest Dresses For Women Spring Graduation Dress For Women Sequin Dress House Dress Women Cotton Duster Robe Short Sleeve Free Dress Maternity Photoshoot Dress T Фустан од кошула, жени со краток ракав фустан од капчиња, дами пролетни фустани Фенер ракав Руфл А-линија обичен фустан туничен женски фустан розов фустан со избришан слој фустан. Валентин фустан за жени Велигденски фустан за жени дипломирање фустан за жени официјални фустани за жени свадба гостин миди фустан девојки велигденски фустан тул фустан краток ракав макси фустан облекување облека за девојчиња златни фустани за жени девојки фустан плус големина венчаници фустани за жени породилно фото фустанче фустан Долг бел фустан виолетова мини фустан девојки фустан девојки пролетен фустан фустан фустан балк точки фустан розови фустани за жени макси фустани без ремен на плажа дами лето. Направено од лесна и дише ткаенина. Фудбалерот и одблесокот А-линија со висока линија на половината совршено ја покажува вашата добра фигура! Ова парче лесна за носење зборува сам за себе, стилизирајте го едноставно со слајдови за обичен и стилски изглед! Опуштено, женско и ох-толку удобен „фустанот за зајдисонце“ ќе биде оној што ќе го задржи. Направени во САД и увезени. Табела со големина-Табелата со големина е Ture.Sizing : Мал/САД 4-6, Среден/САД 8-10, Голем/САД 12-14, X-LARGE/US 16-18, XX-LARGE/US 18-20. Ве молиме, погледнете ја „табелата со големина“ подолу внимателно пред да купите. (Не табела со големина). Нега за перење - миење на рацете или машинско миење во ладна вода, без изложеност, без белење. Направено со добар квалитет, овој случаен цветен печатен разноврсен летен фустан е истегнат, свилен, мек и проток, без смалување или брчки, измијте на ладно и виси за да се исуши. Повод за носење - Обичниот фустан со краток ракав е погоден за клуб, забава, ноќна ноќ, одмор, патување, шопинг, вечер, роденден, улица, плажа, излегување, спорт, фестивал, дневно, дома и друга специјална пригода, за шик Датум на ноќта погледнете и имајте женски и стилски изглед, совршен за пролет, лето. Фустан со кратки ракави фустан, фустани 2023 фустан со краток ракав за жени дипломирање фустан за жени секси црн фустан плус големина велигденски фустан за жени со краток ракав фустан рушени фустани за жени црно породилно фустанче за фустан за жени за жени лето плус големина макси фустан со краток ракав фустан со краток ракав макси фустан Со џебови, црн кожен фустан, сонце фустан, породилен фустан, фустана за ракав, фустан за жени, партиски ракав, миди фустан, црна длабока V цветна фустан со фустан од вратот, слоевити фустани за. Обични фустани за жени се облекуваат за жени жени летни фустани Велигденски фустан за жени венчавки гости фустан фустан фустан за жени 2023 плус големина велигденски фустан за жени завиткани фустан за жени цветен фустан за жени плажа фустан мајчинство фото -фустан фустан со безжичен фустан мајчински фустан со високи фустан за високо ниво фустан за високи фустани за низок фустан за високи фустани за низок фустан за Жени карирани фустани за жени мини фустан цветен фустан од рамо фустан лето зелен сатен фустан женски формален обвивка работа фустан костум костум за венчавки гостински фустан миди должина.

Карактеристики на предлогот

Купувачи како што избираат