.

.

Aydfn Мала украс за новогодишна елка Мала украси прозорец мини подарок десктоп симулација ПВЦ заштита на животната средина 17,7 инчи Декорација на одмор на одмор

Aydfn Мала украс за новогодишна елка Мала украси прозорец мини подарок десктоп симулација ПВЦ заштита на животната средина 17,7

DEN 192.00
Залиха
Достапно за нарачка

[Висококвалитетна елка] Десктоп новогодишна елка усвојува технологија за бело прскање, со густо зеленило и реално растојание Основата ќе обезбеди поголема поддршка и рамнотежа на дрвото, ќе го задржи исправено и ќе го спречи да се крши и да падне. Можете да уживате во белиот снег и елката од зелена бор. [Декорации за новогодишни елки] Списокот за украси на елката Таблета вклучува елка од 17,7 инчи, што ќе го направи вашиот дом полн со празнична радост и среќа. [Лесно за склопување] Десктоп елката може лесно да се чува без да се грижи за оштетување. Користејќи ги претходно поставените гранки, треба само да ги прилагодите гранките за да го направите дрвото поцелосно и да висат украси. Можете исто така да ја украсите мини новогодишната елка со жици светла за да ја осветлите ноќта и да го загреете секој агол. [Совршена Божиќна декорација] Мала елка може да се постави на трпезариската маса, бирото, дневната соба и декорацијата во просторијата. Ова дрво ќе ви даде прекрасни спомени за одмор. На секое јавно место или дом му треба новогодишна елка. [Најдобар Божиќен подарок] Мини -саксија елка е исто така одличен подарок за loversубителите, семејството, пријателите и колегите. Божиќ е омилен празник на сите! Ви посакувам сите благослови во прекрасната Божиќна сезона. [Висококвалитетна елка] Десктоп новогодишна елка усвојува технологија за бело прскање, со густо зеленило и реално растојание. Основата ќе обезбеди поголема поддршка и рамнотежа на дрвото, ќе го задржи исправено и ќе го спречи да се крши и да падне. Можете да уживате во белиот снег и елката од зелена бор. [Декорации за новогодишни елки] Списокот за украси на елката Таблета вклучува елка од 17,7 инчи, што ќе го направи вашиот дом полн со празнична радост и среќа. [Лесно за склопување] Десктоп елката може лесно да се чува без да се грижи за оштетување. Користејќи ги претходно поставените гранки, треба само да ги прилагодите гранките за да го направите дрвото поцелосно и да висат украси.

Карактеристики на предлогот

Name:
Simulation Christmas Tree
Weight:
1 kg
Material:
PVC
Size:
17.7 inches
Color:
green
1 order = 1 Christmas tree:
You can get:
1*Christmas tree
(Comes with 6 kinds of decorative accessories):
The LED light string does not come with batteries, you need to bring your own 2 5AA batteries :

Купувачи како што избираат